Přihlášení partnera| Přihlášení obchodníka

Začněte s námi vydělávat peníze!

  • Nepožadujeme žádné poplatky za připojení se k našemu affiliate programu.
  • Zaplatíme vám provizi za prodeje virtuálního sídla klientům, kteří přijdou vašim prostřednictvím.
  • Naše provize je až 90% z prodeje!
Proč Affliate od nás?

Už jste našim partnerem?

Sledujte aktuální stav svého účtu a věnujte se svému programu, abyste dosáhli vyšších provizí.

Přihlaste se, abyste zkontrolovali vaši aktuální výši provizí a podívali se na nové kampaně.

Přihlašte se zde!

Rychlý náhled

Úvod

Nabízíme tři programy. Je zcela na vás, který program si vyberete, můžete se zaregistrovat i do všech programů a sami si určovat, který v dané kampani využijete, ale mezi programy jako takovými již nelze přecházet. Také je možnost zajistit si příjem z obchodů, které provedou klienti od partnerů, které přivedete vy.

  1. Turbo příjem = TURBO
  2. Pasivní příjem = PASIVUM
  3. Příjem z kupónu = KUPON
  4. Multi-level = MULTI

Příklady jsou počítány z nejběžnějšího produktu (tj. virtuální sídlo v Ostravě s platbou na 12 měsíců). Affiliate program se týká pouze služby virtuální sídlo firmy, neposkytuje se na služby doplňkové k virtuálnímu sídlu a na služby z kategorie Chytrá kancelář, Sdílená asistentka a případně další, pokud nebude uvedeno jinak.

Provize se vyplácí 1x měsíčně, vždy nejpozději k 10. dni následujícího měsíce po připsání platby od klienta na náš účet nebo doručení podepsané smlouvy klientem (platí skutečnost, která nastane později).

Není stanoveno žádné výplatní minimum a délku cookies je 30 dní.

TURBO

Jedná se o program, kdy vyděláváte v daný okamžik více peněz, ale již nedostáváte následné provize.
Provize za SALE je 40% z ceny bez DPH.

Speciální akce pro partnery - platí do odvolání
Za každý desátý SALE získáte provizi 90% z ceny bez DPH. Těchto 10 SALE musí být uskutečněno v jednom kalendářním roce.

Příklad
Za každý SALE získáte Kč 1 872,- + desátý za SALE získáte Kč 4 212,- (za každých deset SALE tedy máte dohromady Kč 21 060,-!). Po té zase pokračujete 11 SALE 1 872,- … 20 SALE opět Kč 4 212,-, atd.

PASIVUM

Program zaměřený spíše na vybudování si pasivního příjmu. Naše služba předpokládá dlouhodobou spolupráci s klienty. Ti platí za službu virtuálního sídla většinou v ročních cyklech. Nabízíme vám tedy vybudovat si pasivní příjem, kdy jednou získaný klient vám bude generovat příjem po celou dobu, co bude mít u nás své sídlo.
Provize za SALE je 20% z ceny bez DPH po každé platbě klienta (obvykle 1x ročně).

Speciální akce pro partnery - platí do odvolání
Za každý desátý SALE získáte jednorázovou provizi 50% z ceny bez DPH. Těchto 10 SALE musí být uskutečněno v jenom kalendářním roce. Následná provize z desátého SELLu je klasických 20%.

Příklad
Za každý SALE získáte Kč 936,-, za desátý SALE získáte Kč 2 340,- (za každých deset SALE tedy máte v daném roce Kč 10 764,- a pasivně v dalších letech Kč 9 360,- /za předpokladu, že všech 10 klientům bude ve službě u nás pokračovat/). Po té zase pokračujete 11 SALE Kč 936,- … 20 SALE opět Kč 2 340,-, atd.

KUPON

Nejjednodušší systém prodeje, který je podpořen tzv. kupónem, kdy získáte unikátní slevový kód, který předáte svým klientům. Tento kupón umožňuje získání 4 měsíců služby virtuální sídla zdarma při objednávce a platbě za službu 12 měsíců. Klient tak získává exklusivní cenu, která nemá na trhu sídel v Ostravě konkurenční nabídku, tj. v přepočtu vyjde měsíc služby na Kč 293,- bez DPH. Vy získáte jednorázovou provizi za SALE.
O unikátní identifikátor kupónu si napište na info@newwaveservice.cz.
Provize za SALE je 22% z ceny bez DPH.

Příklad
Za SALE získáte jednorázovou provizi Kč 1 030,-

MULTI-LEVEL

Pro ty z vás, kteří chcete do našeho programu zapojit své známé. Jedná se o program, kdy za každý uskutečněný SALE od partnera, kterého přivedete vy, získáváte jednorázovou provizi z tohoto SALE . Jedná se o provizi z tzv. druhé úrovně, tj. pouze partner, kterého jste přímo přivedli vy. Netýká se již partnerů, které přivede tento partner.
Provize za MULTI-LEVEL SALE druhé úrovně je 1% z ceny bez DPH.

Příklad
Za každý SALE, který udělá klient partnera, kterého jste přímo vy do naší affiliate sítě přivedli, získáte jednorázově Kč 47,-.

Připraveni na to, že se budete podílet společně s námi na našem úspěchu?

Přihlášení a vytvoření účtu nemůže být jednodušší. Můžete rozjet svůj vlastní byznys za pár minut!

Přidejte se!